آیا پف چشم کودکان هم با طب سوزنی درمان می‌شود؟

آیا پف چشم کودکان هم با طب سوزنی درمان می‌شود؟

کودک شما هم پف چشم دارد؟ با توجه به حساسیت موضوع در کودکان لازم است والدین ابتدا از علت پف چشم یا تورم آن در کودکان مطلع شوند. دو واژه پف چشم و تورم چشم که معمولاً به جای همدیگر استفاده می‌شوند در حقیقت تفاوت‌هایی در معنی دارند. تورم چشم بیشتر در مورد شرایطی مانند آلرژی، عفونت و جراحت بکار می‌رود در حالی که پف... (ادامه مطلب)

سیاهی دور چشم نشانه چیست؟

سیاهی دور چشم نشانه چیست؟

سیاهی دور چشم را از بین ببرید خستگی، رایج‌ترین علت ایجاد سیاهی دور چشم است. گاهی نیز ممکن است سیاهی دور چشم تنها سایه ناشی از پف کردگی پلک یا حتی فرو رفتگی زیر چشم باشد که در حقیقت از عوارض طبیعی افزایش سن است. از جمله مهمترین دلایل دیگر ایجاد سیاهی دور چشم عبارتند از: وراثت: گاهی پوست صورت در ناحیه زیر چشم به... (ادامه مطلب)

پوست صورتتان را بدون جراحی لیفت کنید

پوست صورتتان را بدون جراحی لیفت کنید

لیفت صورت با طب سوزنی طب سوزنی که در ناحیه صورت با هدف لیفت پوست انجام می‌شود، روش جامعی است که از طریق کاشت سوزن‌های بسیار باریک در نواحی خاصی از صورت یا گوش، گردن، دست و پاها انجام می‌شود. این روش برای لیفت صورت معمولاً هیچ دردی نداشته و فقط ممکن است فرد حین کاشت سوزن کمی احساس خارش یا سوزش کند. با این... (ادامه مطلب)

حجم دهی گونه بدون درد و خونریزی

حجم دهی گونه بدون درد و خونریزی

حجم دهی گونه با طب سوزنی حجم گونه‌ها و فرم استخوان‌های گونه معمولاً یکی از جنبه‌های زیبایی و نشانه سلامت جسم است. همزمان با افزایش سن، از حجم گونه‌ها و همچنین قابلیت کشسانی پوست کاسته می‌شود. این حالات در کنار فرورفتگی چشم‌ها و حتی افتادگی گونه‌ها باعث عمیق‌تر شدن خطوط صورت و در نتیجه ایجاد ظاهری پیر و خسته در چهره می‌شود. لذا حجم دهی... (ادامه مطلب)

چروک صورت را بدون جراحی از بین ببرید

چروک صورت را بدون جراحی از بین ببرید

چین و چروک صورت را محو کنید چین و چروک صورت می‌تواند به صورت خطوط باریک یا چروک عمیقی باشد که در هر نقطه‌ای از صورت ظاهر می‌شود. چروک صورت عمدتاً در نواحی از صورت که مکرراً تحت فشار یا حرکت‌اند مانند خطوط عمودی بین ابرو یا چروک افقی روی پیشانی یا چین‌های دایره‌ای اطراف لب به وجود می‌آید. با افزایش سن، به تدریج از... (ادامه مطلب)

درمان افتادگی پوست صورت با طب سوزنی

درمان افتادگی پوست صورت با طب سوزنی

طب سوزنی روشی مؤثر برای درمان افتادگی پوست استفاده از طب سوزنی برای جوانسازی چهره و درمان افتادگی پوست به عنوان یک تکنیک ضد پیری طبیعی شناخته می‌شود. طی این روش، چندین سوزن بسیار باریک در نقاط مشخصی از بدن، صورت و جمجمه کاشته می‌شود تا انرژی بدن را برای ترمیم خود آزاد کند. کاشت این سوزن‌ها با آزادسازی انرژی حیاتی یا همان "چی" سبب... (ادامه مطلب)

منافذ باز پوست را چگونه درمان کنیم؟

منافذ باز پوست را چگونه درمان کنیم؟

درمان منافذ باز پوست با طب سوزنی منافذ باز پوست در حقیقت محل فولیکول‌های مو هستند که به هر علتی، رویش مو در آن‌ها متوقف شده است. هر منفذ دارای یک غده چربی بوده که عامل چرب شدن پوست است. بعضی از این منافذ باز در قسمت‌هایی از پوست صورت ممکن است نسبت به بقیه نمایان‌تر باشند مانند منافذ روی پیشانی، بینی یا گونه. در... (ادامه مطلب)

درمان افتادگی سینه بعد از زایمان و شیردهی

درمان افتادگی سینه بعد از زایمان و شیردهی

طب سوزنی برای درمان افتادگی سینه بارداری و زایمان یکی از تغییرات بسیار بزرگ در زندگی خانم‌هاست. طب سوزنی می‌تواند با تقویت قوای جسمی و روحی، به زنان طی این دوران کمک کند. طب سوزنی می‌تواند ضمن کمک به تسریع فرآیند بهبودی پس از زایمان، تولید شیر در مادران را نیز تقویت کرده و تعادل هورمونی را برقرار کند. در نتیجه، طب سوزنی با تأثیر... (ادامه مطلب)

خطوط پیشانی را بدون جراحی و با طب سوزنی از بین ببرید

خطوط پیشانی را بدون جراحی و با طب سوزنی از بین ببرید

رفع خطوط پیشانی با طب سوزنی طب سوزنی به عنوان روشی سودمند برای بازگشت سلامتی و تعادل بدن مانند تسکین درد و افزایش انرژی شناخته شده است. همچنین طب سوزنی به عنوان یک روش مفید در افزایش زیبایی صورت نیز در حال شناخته شدن و گسترش است. هدف از طب سوزنی در زیبایی صورت، کاهش چین و چروک و خطوط پیشانی و گونه است. برای... (ادامه مطلب)

سیاهی زیر چشم چه دلایلی دارد؟

سیاهی زیر چشم چه دلایلی دارد؟

سیاهی زیر چشم را درمان کنید سیاهی زیر چشم یک پدیده شایع در مردان و زنان است. سیاهی زیر چشم که اغلب با برآمدگی یا پف چشم همراه است باعث می‌شود تا ظاهر فرد پیرتر به نظر برسد. اگرچه سیاهی زیر چشم ممکن است در هر فردی ایجاد گردد اما اغلب در افراد زیر دیده می‌شود: افراد مسن افراد دارای زمینه ژنتیکی افراد نژاد غیر... (ادامه مطلب)