کاشت نخ زیبایی پوست شما را تضمین می‌کند

کاشت نخ زیبایی پوست شما را تضمین می‌کند

در دهه‌های اخیر متخصصان در سراسر جهان بر مبنای طب سوزنی روش جدید و موثر جهت حفظ زیبایی و سلامت پوست ابداع کرده‌اند که به نام روش کت گوت امبدینگ یا همان کاشت نخ شناخته شده است. در روش کاشت نخ فرد دیگر نیازی به مراجعه منظم ۲ تا ۳ بار در هفته برای تحریک نقاط انرژی به وسیله سوزن‌های طب سوزنی نخواهد داشت، تنها... (ادامه مطلب)

چه روش‌هایی را برای لاغری امتحان کرده‌اید؟

چه روش‌هایی را برای لاغری امتحان کرده‌اید؟

همان‌طور که می‌دانید شیوها و روش‌های مختلفی برای لاغری و کاهش وزن وجود دارد. کاهش وزن و لاغری باعث بهبود روابط اجتماعی، سلامت پزشکی و روانی فرد گردد. برخی از تحقیقات نشان می‌دهند که فقط با کاهش ۵ تا ۱۰ درصدی وزن در سلامت عمومی ارگان‌های بدن تغییرات چشمگیری به وجود می‌آید. از جمله مزایای کاهش وزن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: کاهش خطر... (ادامه مطلب)

افزایش سایز سینه با روشی بی‌خطر و بدون جراحی

افزایش سایز سینه با روشی بی‌خطر و بدون جراحی

بسیاری از زنان جامعه تمایل دارند که سینه‌های بزرگ، گرد و خوش فرم داشته باشند. از نظر بسیاری از افراد، اندازه سینه‌ها نمادی از زیبایی و زنانگی فرد است. امروزه با پیشرفت و گسترش روزافزون صنعت مد و زیبایی روش‌های مختلفی برای افزایش سایز سینه‌ها از قبیل کرم‌ها، داروهای هورمونی خوراکی و تزریقی و روش‌های گران قیمت جراحی وجود دارد. در ادامه با روش‌های جراحی،... (ادامه مطلب)

چربی‌های موضعی بدنتان را برای همیشه از بین ببرید

چربی‌های موضعی بدنتان را برای همیشه از بین ببرید

به اعتقاد بسیاری چاقی نتیجه دو عامل است: پرخوری و عدم ورزش. اگرچه این حرف درستی است اما فاکتورهای دیگری مانند اختلالات گوارشی و متابولیسمی نیز در چاقی یا ایجاد چربی‌های موضعی موثراند. کاهش وزن و رفع چربی‌های موضعی به همان اندازه که سخت است، راحت نیز می‌تواند باشد. در دنیایی که استفاده از اینترنت با تمام زیر و بم و ریزکاری‌ها و پیچیدگی‌های فنی... (ادامه مطلب)

آیا طب سوزنی مانند بوتاکس عمل می‌کند؟

آیا طب سوزنی مانند بوتاکس عمل می‌کند؟

مقایسه طب سوزنی و بوتاکس طب سوزنی، با هدف قرار دادن و درمان علل ریشه‌ای اختلالات یا بیماری‌ها، سبب برقراری تعادل در بدن، روح و روان می‌شود. سم بوتولیوم، پروتئینی است که توسط باکتری کلستردیوم بوتلیوم تولید شده و از جمله قویترین سم‌های عصبی است که در طبیعت یافت می‌شود. در دز کم، سم بوتولیوم یا همان بوتاکس می‌تواند به طور موقت از فعالیت و... (ادامه مطلب)

آیا طب سوزنی باعث کاهش وزن می‌شود؟

آیا طب سوزنی باعث کاهش وزن می‌شود؟

طب سوزنی یک روش درمانی باستانی چینی است که با استفاده از کاشتن سوزن‌های بسیار باریک در سطح پوست اقدام به تحریک و تنظیم عملکرد اندام‌های درونی بدن می‌کند. طب سوزنی در طی دهه‌های اخیر موضوع مطالعات فراوانی بوده تا اثرات درمانی آن در کنترل درد، خصوصاً سردرد، درد گردن، پشت، زانو و آرتروز بررسی شود. در مورد اثرات درمانی طب سوزنی در مورد سایر... (ادامه مطلب)

راه‌های زیادی برای از بین بردن سیاهی دور چشم وجود دارد،  شما کدام راه را انتخاب می‌کنید؟

راه‌های زیادی برای از بین بردن سیاهی دور چشم وجود دارد، شما کدام راه را انتخاب می‌کنید؟

سیاهی دور چشم یک پدیده رایج در مردان و زنان است که معمولا همراه با پف است. سیاهی دور چشم باعث می‌شود سن فرد بیشتر از مقدار واقعی به نظر آید. سیاهی دور چشم در افراد زیر شایع‌تر است: افراد مسن مستعد از نظر ژنتیکی ( تولید بیش از حد رنگدانه) افراد از نژاد رنگین پوست ( افرادی با پوست تیره‌تر بیشتر مستعد تولید رنگدانه... (ادامه مطلب)

اجازه ندهید لک بارداری لذت مادرشدن  شما را کم کند!

اجازه ندهید لک بارداری لذت مادرشدن شما را کم کند!

ملاسما یا لک بارداری یک مشکل پوستی رایج است. لک بارداری بصورت قهوه‌ای یا قهوه‌ایی-خاکستری و عمدتا در ناحیه صورت پیدا می‌شود. لک بارداری در اغلب افراد در ناحیه گونه‌ها، بینی، پیشانی، چانه و بالای لب بروز می‌کند. البته لک بارداری در سایر نواحی بدن که بیشتر در معرض تابش خورشید هستند مانند گردن و ساعد نیز قابل مشاهده است. یکی از راحت‌ترین درمان برای... (ادامه مطلب)

سلولیت به چه دلایلی ایجاد می‌شود و چگونه می‌توان از ایجاد آن جلوگیری کرد و یا آن‌ها را از بین برد؟

سلولیت به چه دلایلی ایجاد می‌شود و چگونه می‌توان از ایجاد آن جلوگیری کرد و یا آن‌ها را از بین برد؟

پس از بلوغ ممکن است ظاهر پوست دچار تغییرتی شود به طوری که حالتی مانند پوست پرتقال با منافذی ریز به خود بگیرد. این حالت که به صورت تجمع چربی در زیر پوست به نظر می‌رسد معمولا در ناحیه باسن و ران‌ها ایجاد شده و به آن سلولیت گفته می‌شود. متخصصان پوست معتقدند ۹۰ درصد زنان در دوره‌ایی از زندگی‌شان سلولیت را تجربه خواهند کرد.... (ادامه مطلب)

میدونید وقتی اشتها زیاد باشه چه دلایلی داره و چجوری میشه مهارش کرد؟

میدونید وقتی اشتها زیاد باشه چه دلایلی داره و چجوری میشه مهارش کرد؟

چنانچه اغلب اوقات تمایل به خوردن چیزی دارید یا حجم خوردن شما نسبت به عادت همیشگی‌تان بیشتر شده، این می‌تواند نشانه افزایش اشتها باشد. اگر شما بیشتر از چیزی که بدن به آن نیاز دارد بخورید، منجر به افزایش وزن خواهد شد. افزایش اشتها بعد از یک فعالیت فیزیکی یا ورزشی یک امر طبیعی است. اما اگر اشتهای شما برای یک مدت طولانی و بطور... (ادامه مطلب)