منافذ باز پوست را چگونه درمان کنیم؟

منافذ باز پوست را چگونه درمان کنیم؟

درمان منافذ باز پوست با طب سوزنی منافذ باز پوست در حقیقت محل فولیکول‌های مو هستند که به هر علتی، رویش مو در آن‌ها متوقف شده است. هر منفذ دارای یک غده چربی بوده که عامل چرب شدن پوست است. بعضی از این منافذ باز در قسمت‌هایی از پوست صورت ممکن است نسبت به بقیه نمایان‌تر باشند مانند منافذ روی پیشانی، بینی یا گونه. در... (ادامه مطلب)

درمان افتادگی سینه بعد از زایمان و شیردهی

درمان افتادگی سینه بعد از زایمان و شیردهی

طب سوزنی برای درمان افتادگی سینه بارداری و زایمان یکی از تغییرات بسیار بزرگ در زندگی خانم‌هاست. طب سوزنی می‌تواند با تقویت قوای جسمی و روحی، به زنان طی این دوران کمک کند. طب سوزنی می‌تواند ضمن کمک به تسریع فرآیند بهبودی پس از زایمان، تولید شیر در مادران را نیز تقویت کرده و تعادل هورمونی را برقرار کند. در نتیجه، طب سوزنی با تأثیر... (ادامه مطلب)

خطوط پیشانی را بدون جراحی و با طب سوزنی از بین ببرید

خطوط پیشانی را بدون جراحی و با طب سوزنی از بین ببرید

رفع خطوط پیشانی با طب سوزنی طب سوزنی به عنوان روشی سودمند برای بازگشت سلامتی و تعادل بدن مانند تسکین درد و افزایش انرژی شناخته شده است. همچنین طب سوزنی به عنوان یک روش مفید در افزایش زیبایی صورت نیز در حال شناخته شدن و گسترش است. هدف از طب سوزنی در زیبایی صورت، کاهش چین و چروک و خطوط پیشانی و گونه است. برای... (ادامه مطلب)

سیاهی زیر چشم چه دلایلی دارد؟

سیاهی زیر چشم چه دلایلی دارد؟

سیاهی زیر چشم را درمان کنید سیاهی زیر چشم یک پدیده شایع در مردان و زنان است. سیاهی زیر چشم که اغلب با برآمدگی یا پف چشم همراه است باعث می‌شود تا ظاهر فرد پیرتر به نظر برسد. اگرچه سیاهی زیر چشم ممکن است در هر فردی ایجاد گردد اما اغلب در افراد زیر دیده می‌شود: افراد مسن افراد دارای زمینه ژنتیکی افراد نژاد غیر... (ادامه مطلب)

احساس نیاز به شیرینی چه دلایلی دارد؟

احساس نیاز به شیرینی چه دلایلی دارد؟

دلایل احساس نیاز به شیرینی بدن انسان از خود پیام‌های مختلفی ارسال می‌کند. ردگیری این پیام‌ها گاهاً می‌تواند به ما در حفظ و ارتقاء سلامتی کمک کند. با این حال، گاهی این پیام‌ها برای ما چالش برانگیز هستند از جمله احساس نیاز به شیرینی . اگرچه تمایل عمومی بر نادیده گرفتن این دسته از پیام‌های چالش برانگیز است اما در مورد احساس نیاز به شیرینی... (ادامه مطلب)

اگر معتاد به شیرینی هستید مطالعه این متن را از دست ندهید

اگر معتاد به شیرینی هستید مطالعه این متن را از دست ندهید

شما هم معتاد به شیرینی هستید؟ از بین پنج مزه اصلی – تلخ، شیرین، ترش، شور و تند - بیشتر افراد به دو مزه شیرین و شور گرایش دارند. این در حالیست که مصرف بیش از اندازه شوری و شیرینی عامل اصلی بسیاری از بیماری‌ها مانند چاقی و بیماری‌های قلبی است. بر اساس طب سنتی چینی مصرف شیرینی برای تقویت و تعادل عملکرد طحال ضروری... (ادامه مطلب)

طب سوزنی روشی بی خطر و همیشگی برای درمان چاقی

طب سوزنی روشی بی خطر و همیشگی برای درمان چاقی

کاربرد طب سوزنی در درمان چاقی روش‌های بیشماری برای درمان چاقی وجود دارد. در برخی افراد، روش‌های سنتی و در سایر افراد روش‌های مدرن می‌توانند فرآیند کاهش وزن را تقویت کنند. لذا بسیاری افراد سراغ روش‌های سنتی مانند طب سوزنی می‌روند. نتایج تحقیقات اخیر نیز تأثیر طب سوزنی در درمان چاقی را تأیید کرده‌اند. در این تحقیقات، تأثیر طب سوزنی و گیاهان دارویی در درمان... (ادامه مطلب)

آب کردن غبغب با چند روش ساده

آب کردن غبغب با چند روش ساده

چند روش ساده برای آب کردن غبغب غبغب برای اکثر افراد یک مشکل آزار دهنده است. خوشبخانه تقویت و توناژ گردن و چانه و آب کردن غبغب بدون جراحی و با انجام ورزش‌های هدفمند بر روی ناحیه گردن ممکن است. با گذر زمان، تولید کلاژن در پوست و در نتیجه الاستیسیته آن کاهش می‌یابد که این موضوع باعث افتادگی پوست در ناحیه گردن و چانه... (ادامه مطلب)

اعتیاد به شیرینی نشانه چیست و چگونه ترک می‌شود؟

اعتیاد به شیرینی نشانه چیست و چگونه ترک می‌شود؟

اعتیاد به شیرینی را کنار بگذارید برای بعضی افراد، خودداری از خوردن آبنبات یا شیرینی بعد از غذا، کار بسیار مشکلی است. بعضی دیگر در تمام طول روز تمایل به خوردن شیرینی دارند. اما باید دانست که شکر موجود در شیرینی منبع تقریباً بی‌ارزش کالری است که زمینه ساز ابتلا به دیابت نوع دو و چاقی می‌شود. با این همه اطلاعات در مورد اثرات شکر،... (ادامه مطلب)

تکنیک‌هایی برای از بین بردن غبغب

تکنیک‌هایی برای از بین بردن غبغب

روش‌هایی مؤثر برای از بین بردن غبغب غبغب در حقیقت لایه‌ای از چربی است که در زیر چانه انباشته شده است. غبغب معمولاً در اثر افزایش وزن ایجاد می‌شود. البته ممکن است در افرادی که اضافه وزن ندارند نیز دیده شود. ژنتیک و از بین رفتن خاصیت کشسانی پوست در اثر پیری نیز از جمله دیگر دلایل ایجاد غبغب است. برای از بین بردن غبغب... (ادامه مطلب)