برای درمان لاغری مطمئن‌ترین راه را انتخاب کنید

برای درمان لاغری مطمئن‌ترین راه را انتخاب کنید

با طب سوزنی به سراغ درمان لاغری بروید تنظیم وزن عمدتا شامل رویکردهایی است که بر روی کاهش وزن تمرکز کرده‌اند و نه افزایش وزن. چرا که داشتن اضافه وزن معمولا با بیماری‌های مختلفی همراه است که سلامت فرد را تحت شعاع قرار می‌دهد. لذا برای افرادی که دچار لاغری هستند و از تلاش‌های پی در پی برای درمان لاغری نا امید شده‌اند، دستیابی به... (ادامه مطلب)

از طب سوزنی و تاثیرش بر کاهش وزن چه می‌دانید؟

از طب سوزنی و تاثیرش بر کاهش وزن چه می‌دانید؟

کاهش وزن با طب سوزنی استفاده از طب سوزنی طی چهل سال اخیر به طور فزاینده‌ای تداوم داشته است. در سال 2014 بیش از 10 میلیون مورد درمان با طب سوزنی در آمریکا گزارش شده است. با توجه به روند رو به توسعه تحقیقات مختلف مبنی بر اثرگذاری طب سوزنی در درمان بیماری‌ها، تمایل برای درک پتانسیل‌های درمانی این روش در محققین نیز بیشتر شده... (ادامه مطلب)

سلولیت را برای همیشه شکست دهید

سلولیت را برای همیشه شکست دهید

سلولیت چیست؟ سلولیت اصطلاح پزشکی برای چربی است که مانند پوست پرتقال، ظاهری حفره مانند در پوست ایجاد می‌کند. این حالت بیشتر در نواحی ران، نشیمنگاه و قسمت بالایی بازو قابل مشاهده است. در این نواحی بافت چربی در زیر سطح پوست انباشته شده و ظاهر حفره مانند را ایجاد می‌کند که حتی در حین لمس هم یکنواخت نیست. اگرچه سلولیت هم در مردان و... (ادامه مطلب)

آیا علائم ناشی از سرطان با طب سوزنی کمتر می‌شود؟

آیا علائم ناشی از سرطان با طب سوزنی کمتر می‌شود؟

کاهش علائم سرطان با طب سوزنی بر اساس تحقیقات پزشکی اخیر در آمریکا، مشخص شده است که طب سوزنی می‌تواند یک روش کمکی موثر و ایمن برای افرادی باشد که از عوارض سرطان رنج می‌برند. این روش می‌تواند عوارض جانبی ناشی از سایر روش‌های درمانی سرطان مانند شیمی درمانی، جراحی، پرتودرمانی و هورمون درمانی را کنترل کند. برای مثال در مطالعه‌ای بر روی 302 فرد... (ادامه مطلب)

گرفتگی عضلات ورزشکاران با چه کارهایی درمان می‌شود؟

گرفتگی عضلات ورزشکاران با چه کارهایی درمان می‌شود؟

روش‌های مفید برای درمان گرفتگی عضلات ورزشکاران گرفتگی عضلات در اکثر مواقع انقباض‌های ناخودآگاه بوده که می‌تواند بسیار دردناک باشد. در موارد حاد که رفع گرفتگی عضلات ورزشکاران به طور خود به خودی ممکن نیست، برای برطرف شدن گرفتگی نیاز به انجام حرکات کششی و نرمشی است تا به ریلکس شدن و رها شدن عضله کمک شود. اگرچه این گرفتگی‌ها در تمام عضلات اسکلتی می‌تواند... (ادامه مطلب)

رفع افتادگی شکم بعد از بارداری و زایمان

رفع افتادگی شکم بعد از بارداری و زایمان

رفع افتادگی شکم با طب سوزنی در طی نه ماه بارداری، بافت‌ها و عضلات شکم کشیده می‌شوند تا فضای کافی برای نگهداری جنین در حال رشد فراهم آید. لذا پس از زایمان افتادگی شکم یک امر طبیعی خواهد بود که بازگشت آن به شکل و سایز سابق نیازمند گذر زمان است. اینکه رفع افتادگی شکم چه مدت طول خواهد کشید به نوع و میزان فعالیت‌های... (ادامه مطلب)

کوچک کردن سایز شکم با یک روش مطمئن

کوچک کردن سایز شکم با یک روش مطمئن

کوچک کردن سایز شکم با طب سوزنی کوچک کردن سایز شکم برای هر کسی کار بسیار سختی است. خصوصا اگر فرد دارای متابولیسم ضعیف بوده و از طرفی در انجام فعالیت‌های ورزشی تنبل باشد. بر اساس تحقیقات مختلف انجام ورزش‌های شکمی به تنهایی، حتی اگر هر روز هم انجام شود نمی‌تواند تاثیر چشمگیری در کوچک کردن سایز شکم داشته باشد. با این حال انجام چنین... (ادامه مطلب)

آیا درمان هموروئید به روش‌های سنتی هم ممکن است؟

آیا درمان هموروئید به روش‌های سنتی هم ممکن است؟

کاربرد طب سوزنی در درمان هموروئید در دیواره روده بزرگ و اطراف مقعد، رگ‌های خونی قرار گرفته‌اند. تورم این رگ‌های خونی در مجاورت مقعد می‌تواند باعث ایجاد التهاب و سایر اختلالات گردد از جمله خارش و سوزش اطراف مقعد، درد یا خونریزی هنگام دفع مدفوع که به این شرایط هموروئید گفته می‌شود. به طور کلی دو نوع هموروئید داخلی و خارجی وجود دارد که به... (ادامه مطلب)

آیا درد سیاتیک قابل درمان است؟

آیا درد سیاتیک قابل درمان است؟

درمان درد سیاتیک با طب سوزنی به طور متوسط از هر ده نفر حدود چهار نفر از مشکلات مربوط به درد سیاتیک در دوره‌هایی از زندگی خود رنج می‌برند. این عصب از طرفین قسمت پایینی نخاع به سمت لگن و باسن و از آنجا به سمت پاها امتداد یافته و در نهایت در زانو به چندین عصب منشعب می‌گردد. هر عاملی که به نوعی به... (ادامه مطلب)

قرمزی و التهاب پوست صورت چگونه از بین می‌رود؟

قرمزی و التهاب پوست صورت چگونه از بین می‌رود؟

راهکارهایی برای درمان التهاب پوست صورت عوامل مختلفی می‌توانند باعث ایجاد التهاب پوست صورت و قرمزی آن گردد. این عوامل ممکن است باعث ایجاد حساسیت موقتی یا مشکلات پوستی مزمن شوند. عوامل اصلی ایجاد التهاب پوست صورت و لکه‌های قرمز عبارتند از: خشکی پوست، آفتاب سوختگی، رزاسیا (تورم مویرگ‌ها)، آکنه، آلرژی و اگزما. پوست قرمز و حساس ممکن است دچار برآمدگی و خارش گردد و... (ادامه مطلب)