پرخوری عصبی چیست چگونه میتوانیم آن را کنترل کنیم

پرخوری عصبی چیست چگونه میتوانیم آن را کنترل کنیم

حقایق زیادی در پشت عبارت پرخوری عصبی وجود دارد. استرس، هورمونی که در ایجاد آن نقش دارد و غذاهای به اصطلاح راحت -شیرین و پر چرب- افراد را به سمت پرخوری سوق می‌دهند. محققان همواره پرخوری را با استرس در ارتباط می‌دانند. به عبارت دیگر پرخوری عصبی تلاشی برای کاهش و کنترل اضطراب است. در کوتاه مدت، اسرس می‌‌تواند اشتها را سرکوب کند. سیستم عصبی... (ادامه مطلب)

چند نکته مهم که باعث کاهش سلولیت میشوند

چند نکته مهم که باعث کاهش سلولیت میشوند

سلولیت چیست؟ سلولیت یک شرایط پوستی است که بیش از ۹۰ درصد زنان با آن روبرو می‌شوند. سلولیت در نتیجه تحلیل بافت‌های پیوندی در مجاورت پوست و تضعیف کشسانی پوست بوجود می‌آید. در نتیجه تضعیف بافت پوست، چربی‌های انباشته شده در زیر آن به سمت بیرون حرکت کرده و در نتیجه به شکل سلولیت نمود پیدا می‌کنند. سلولیت در ابتدا در ناحیه ران‌ها، باسن و... (ادامه مطلب)

علل سیاهی دور چشم و راه‌های درمان آن

علل سیاهی دور چشم و راه‌های درمان آن

سیاهی دور چشم یک پدیده رایج در مردان و زنان و حتی در مواردی در کودکان است. همزمان با افزایش سن تولید کلاژن در سلول‌های پوستی کاهش یافته و پوست به تدریج استحکام و الاستیسیته خود را از دست می‌دهد و این باعث می‌شود تا مویرگ‌های زیرین آن نمایان‌تر شوند. اگرچه خستگی تنها فاکتور دخیل در ایجاد سیاهی دور چشم نیست، اما نقش اساسی در... (ادامه مطلب)

کاشت نخ زیبایی پوست شما را تضمین می‌کند

کاشت نخ زیبایی پوست شما را تضمین می‌کند

در دهه‌های اخیر متخصصان در سراسر جهان بر مبنای طب سوزنی روش جدید و موثر جهت حفظ زیبایی و سلامت پوست ابداع کرده‌اند که به نام روش کت گوت امبدینگ یا همان کاشت نخ شناخته شده است. در روش کاشت نخ فرد دیگر نیازی به مراجعه منظم ۲ تا ۳ بار در هفته برای تحریک نقاط انرژی به وسیله سوزن‌های طب سوزنی نخواهد داشت، تنها... (ادامه مطلب)

چه روش‌هایی را برای لاغری امتحان کرده‌اید؟

چه روش‌هایی را برای لاغری امتحان کرده‌اید؟

همان‌طور که می‌دانید شیوها و روش‌های مختلفی برای لاغری و کاهش وزن وجود دارد. کاهش وزن و لاغری باعث بهبود روابط اجتماعی، سلامت پزشکی و روانی فرد گردد. برخی از تحقیقات نشان می‌دهند که فقط با کاهش ۵ تا ۱۰ درصدی وزن در سلامت عمومی ارگان‌های بدن تغییرات چشمگیری به وجود می‌آید. از جمله مزایای کاهش وزن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: کاهش خطر... (ادامه مطلب)

افزایش سایز سینه با روشی بی‌خطر و بدون جراحی

افزایش سایز سینه با روشی بی‌خطر و بدون جراحی

بسیاری از زنان جامعه تمایل دارند که سینه‌های بزرگ، گرد و خوش فرم داشته باشند. از نظر بسیاری از افراد، اندازه سینه‌ها نمادی از زیبایی و زنانگی فرد است. امروزه با پیشرفت و گسترش روزافزون صنعت مد و زیبایی روش‌های مختلفی برای افزایش سایز سینه‌ها از قبیل کرم‌ها، داروهای هورمونی خوراکی و تزریقی و روش‌های گران قیمت جراحی وجود دارد. در ادامه با روش‌های جراحی،... (ادامه مطلب)

چربی‌های موضعی بدنتان را برای همیشه از بین ببرید

چربی‌های موضعی بدنتان را برای همیشه از بین ببرید

به اعتقاد بسیاری چاقی نتیجه دو عامل است: پرخوری و عدم ورزش. اگرچه این حرف درستی است اما فاکتورهای دیگری مانند اختلالات گوارشی و متابولیسمی نیز در چاقی یا ایجاد چربی‌های موضعی موثراند. کاهش وزن و رفع چربی‌های موضعی به همان اندازه که سخت است، راحت نیز می‌تواند باشد. در دنیایی که استفاده از اینترنت با تمام زیر و بم و ریزکاری‌ها و پیچیدگی‌های فنی... (ادامه مطلب)

آیا طب سوزنی مانند بوتاکس عمل می‌کند؟

آیا طب سوزنی مانند بوتاکس عمل می‌کند؟

مقایسه طب سوزنی و بوتاکس طب سوزنی، با هدف قرار دادن و درمان علل ریشه‌ای اختلالات یا بیماری‌ها، سبب برقراری تعادل در بدن، روح و روان می‌شود. سم بوتولیوم، پروتئینی است که توسط باکتری کلستردیوم بوتلیوم تولید شده و از جمله قویترین سم‌های عصبی است که در طبیعت یافت می‌شود. در دز کم، سم بوتولیوم یا همان بوتاکس می‌تواند به طور موقت از فعالیت و... (ادامه مطلب)

آیا طب سوزنی باعث کاهش وزن می‌شود؟

آیا طب سوزنی باعث کاهش وزن می‌شود؟

طب سوزنی یک روش درمانی باستانی چینی است که با استفاده از کاشتن سوزن‌های بسیار باریک در سطح پوست اقدام به تحریک و تنظیم عملکرد اندام‌های درونی بدن می‌کند. طب سوزنی در طی دهه‌های اخیر موضوع مطالعات فراوانی بوده تا اثرات درمانی آن در کنترل درد، خصوصاً سردرد، درد گردن، پشت، زانو و آرتروز بررسی شود. در مورد اثرات درمانی طب سوزنی در مورد سایر... (ادامه مطلب)

راه‌های زیادی برای از بین بردن سیاهی دور چشم وجود دارد،  شما کدام راه را انتخاب می‌کنید؟

راه‌های زیادی برای از بین بردن سیاهی دور چشم وجود دارد، شما کدام راه را انتخاب می‌کنید؟

سیاهی دور چشم یک پدیده رایج در مردان و زنان است که معمولا همراه با پف است. سیاهی دور چشم باعث می‌شود سن فرد بیشتر از مقدار واقعی به نظر آید. سیاهی دور چشم در افراد زیر شایع‌تر است: افراد مسن مستعد از نظر ژنتیکی ( تولید بیش از حد رنگدانه) افراد از نژاد رنگین پوست ( افرادی با پوست تیره‌تر بیشتر مستعد تولید رنگدانه... (ادامه مطلب)