سایت جامع طب سوزنی ایران از سال ۱۳۸۵ با هدف اطلاع رسانی و ترویج طب سوزنی در عموم مردم عزیز کشورمان افتتاح شد و با ثبت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به روز رسانی مستمر در طول این سال ها، توانست جایگاه منحصر به فردی را در وب نویسی فارسی در حیطه طب سوزنی کسب نماید.

این سایت یا به اصطلاح زیبای فرهنگستان ادب فارسی، تارنمای جامع طب سوزنی ایران با جلب همکاری بیش از ۹۰ تن از متخصصین حوزه های مرتبط با طب سوزنی اعم از پزشکان، محققان، کارشناسان و ناشران بخش خصوصی و دولتی، در این چند سال، بیش از ۱۵۰۰ مقاله و مطلب طب سوزنی را به زبان فارسی در سطح وب منتشر نمود و در حال حاضر نیز بسیاری نوشتارهای فارسی طب سوزنی در فضاهای مختلف و حتی غیر مرتبط با این تارنما، به همت تحریریه پرکار همین سایت، منتشر و ترویج شده است. سایت جامع طب سوزنی ایران از پشتیبانی وبلاگ همنام خود، وبلاگ جامع طب سوزنی ایران نیز بهره مند است که با کاربری و امکانات متفاوتی که برای نویسندگان و خوانندگان ایجاد می کند، نقش انکارناپذیری در تقویت رسالت علمی، ترویجی و درمانی این تارنما داشته است. مجموعه فوق به لحاظ مدیریت در واقع بخشی از موسسه جامع طب سوزنی ایران (ICIA) است که به شماره ثبت ۲۸۲۸۵ در سازمان ثبت کشور، شناخته شده و فعالیت های علمی خود را در جهت تامین سهم سلامت بیشتر برای مردم با تکیه بر دانش طب سوزنی و مدیریت پزشکان بالینی این رشته، گسترش داده است. در حال حاضر، کلینیک جامع طب سوزنی ایران نیز با ۵ مرکز در شهر تهران، خدمات طب سوزنی را با سیستمی واحد ارائه می کند و خوشبختانه این همگرایی، توانسته است مشکل قبلی بیماران دورتر از مرکز اصلی را به خوبی حل نماید که امیدواریم در آینده ای نزدیک، این امکان با همکاری همکاران در سایر شهرهای بزرگ نیز محقق شود.

سوابق و فعالیت‌های کلینیک جامع طب سوزنی


 انجام طرح های پژوهشی كشوری در حوزه های تخصصی و ميان رشته ای طب سوزنی و طب اورژانس، چشم و داخلی مغز و اعصاب، برگزاری كلاس های آموزشی، كارگاه ها و بازآموزی های ويژه پزشكان در زمينه طب سوزنی با همكاری دانشگاه های كشور

 دريافت لوح كشوری خلاقيت در مديريت مراكز بهداشتی

 دريافت لوح مراكز پزشكی منتخب از همايش استانداردهای نوين مراكز بهداشتی كشور

 تأليف كتب تخصصی طب سوزنی برای عموم مردم و متخصصين طب سوزنی

دکتر وحید قاسمی dr vahid ghasemi

دکتر وحید قاسمی

  • دارای گواهی معتبر طب سوزنی، درمان چاقی، آکوپانکچر و طب سنتی
  • دارای گواهی پوست و زیبایی از فدراسیون جهانی طب سوزنی
  • دارای گواهی ایمپلنت آکوپانکچر از آلمان
  • مؤسس اولین و بزرگترین پایگاه اینترنتی تخصصی در زمینه طب سوزنی به زبان فارسی
دانلود رزومه

دکتر رضا جعفرقلی

 

  • دارای گواهی معتبر طب سوزنی گوش، درمان چاقی و آکوپانکچر
  • دارای گواهی پوست و زیبایی از فدراسیون جهانی طب سوزنی
  • دارای گواهی پیشرفته اپتوس تردز از آلمان
دانلود رزومه
دکتر رضا جعفرقلی dr reza jafargholi