طب سوزنی کوچک کردن سینه یکی از متدهایی است که در مقابل عمل جراحی، بسیار کم هزینه و به صرفه تر است و به همین علت مورد توجه بسیاری از زنان و دختران قرار گرفته است.

طب سوزنی کوچک کردن سینه

طب سوزنی کوچک کردن سینه یکی از متدهایی است که در مقابل عمل جراحی، بسیار کم هزینه و به صرفه تر است و به همین علت مورد توجه بسیاری از زنان و دختران قرار گرفته است.
طب سوزنی، به عنوان یک روش زیبایی به حساب می آید و برای بزرگ کردن سینه، کوچک کردن سینه و لیفت سینه مناسب است و حدود سی سال است که در چین و برخی نقاط دیگر از این روش استفاده می شود.
اوایل، هنر پیشه ها و افراد به نام و سرشناس به دلیل طبیعی بودن، موثر بودن، نداشتن عوارض جانبی از این روش استفاده می کردند و بعد ها مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت.

کوچک کردن سینه برای چه افرادی مناسب است؟

برخی از خانم ها، مشکل کم کاری تیروئید دارند که باعث می شود که سایز سینه آنها بیشتر شود. برخی از افراد هم ممکن است بالاتنه ی ریزی داشته باشند اما سایز سینه آنها بزرگتر از حد معمول است.
بزرگی سینه به این معناست که تجمع چربی در این ناحیه زیاد است و کوچک کردن سینه به روش طب سوزنی یک روش پیشنهادی به این افراد است.
نقاطی که طب سوزنی در آن انجام می شود باید توسط یک پزشک متخصص و کاربلد انتخاب شود. و نخ هایی در بدن کاشته می شود که باعث افزایش سوخت و ساز موضعی، چربی سوزی و آب شدن چربی موجود در بافت سینه می شود.

طب سوزنی کوچک کردن سینه


برای خواندن مطالب درمورد افسردگی و طب سوزنی:

طب سوزنی چیست؟

طب سوزنی قدمتی 2000 ساله دارد ولی شناخت اهمیت و اثرگذاری آن به تازگی توجه بسیاری از محققان و پزشکان را به خود جلب کرده است.
طب سوزنی یک روش عالی و مفید برای بهبود سلامتی است که توانایی بسیاری از بیماری ها مانند گردن درد را نیز دارد.
از نظر طب سوزنی بدن انسان دارای کانال های انرژی است که به آن ها چی گفته می شود. هر کدام از این کانال ها به یک عضو بدن مربوط می شود و تحریک آنها توسط سوزن های ریز باعث گسترش انرژی در بدن می شود.
نقاط برای طب سوزنی توسط متخصصین طب سوزنی مشخص شده و با ورود سوزن به آنها، جریان انرژی در بدن متعادل خواهد شد. تعادل انرژی باعث آزاد شدن مسکن طبیعی بدن به نام اندورفین می شود که به تسکین درد بسیار کمک می کند. علاوه بر تسکین درد و بهبودی بیماری ها، طب سوزنی باعث می شود فرآیند چربی سوزی سریع تر انجام شود و برای لاغری های موضعی یک پیشنهاد عالی هم می باشد.

طب سوزنی چه فوایدی دارد؟

برخی از افراد، دنبال درمان سردرد های شدید و فشار سینوس هایشان هستند که طب سوزنی می تواند به آنها کمک کند طب سوزنی در مواردی مانند:
• آلرژی
• افسردگی و اضطراب
• بی خوابی
• تنش بیش از حد
• حالت تهوع در صبح
• سکته
• کشیدگی ها و پیچ خوردگی ها
و…. مناسب است. حتی گفته شده که طب سوزنی به درمان سرطان و ام اس کمک می کند.

چه افرادی می توانند طب سوزنی کوچک کردن سینه انجام دهند؟

طب سوزنی روشی طبیعی، بدون درد است که جای زخمی به جا نمی گذارد. زنان بین 16 تا 60 سال می توانند از روش طب سوزنی برای کوچک کردن سینه استفاده کنند و این کار جدا از هزینه کمتری که دارد نسبت به عمل جراحی بدون عوارض است که می تواند جایگزین مناسبی برای عمل جراحی سینه باشد.
طب سوزنی کوچک کردن سینه باعث می شود که بالای سینه پر شود و در حالت کلی گرد شود به علاوه باعث لیفتینگ هم می شود اما با این تفاوت که مانند عمل جراحی در یک جلسه این اتفاق نمی افتد ولی در کل در طول درمان متوجه این تغییرات خواهید شد.

مزایای کوچک کردن سینه به روش طب سوزنی

یکی از مزایای کوچک کردن سینه به روش طب سوزنی کم هزینه بودن و اثر بخشی بهتر می باشد. این روش کاملا طبیعی و بدون درد می تواند یک روش مطمئن برای جایگزینی جراحی سینه باشد. به این علت که بسیاری از خانم ها با بزرگ بودن سینه هایشان مشکل دارند و از عمل جراحی سینه می ترسند. پس به شما پیشنهاد می شود که از این روش استفاده کنید.
طب سوزنی باعث تقویت بافت همبندی می شود همچنین باعث افزایش گردش خون بر سینه ها شده و اینکه بالانس هورمون های جنسی باعث می شود که سایز سینه کاهش پیدا کند.
کوچک کردن سینه به روش طب سوزنی هم برای آقایان و هم برای زنان توصیه می شود که با یک روش کاملا طبیعی و بدون درد و عوارض می توانید به سایز دلخواه سینه های خود برسید.

مزایای کوچک کردن سینه به روش طب سوزنی


برای خواندن مطالب درمورد طب سوزنی و ترک اعتیاد:

نحوه انجام طب سوزنی کوچک کردن سینه

برای کوچک کردن سینه در نقاطی از بدن و سینه سوزن هایی برای تحریک انرژی و خون رسانی بیشتر جهت چربی سوزی به سینه ها قرار می دهیم. از زمانی که این نخ ها در بدن کاشته می شوند به صورت مداوم این نقاط تحریک می شود. و اثرات طب سوزنی را فرد به همراه خود دارد یا بهتر است بگوییم که فرد با یک تکه نخ طب سوزنی به خانه می رود.
کاشت نخ ها باعث افزایش سوخت و ساز موضعی یا چربی سوزی در سینه ها می شود و قطعا بعد از نتیجه ی درمانی به دست آمده با این روش رضایت کافی را خواهید داشت.

آیا کوچک کردن سینه به روش طب سوزنی پر هزینه است؟

اگر یک حساب ساده سر انگشتی انجام دهید می بینید که طب سوزنی نسبت به روش های دیگر جراحی به صرفه تر است به این علت که هزینه هایی مانند اتاق عمل، لوازم جراحی و پزشکی، بیهوشی و…را ندارد و یک روش کاملا سرپایی است و در کلینیک و مطب انجام می شود.

به طور کلی محاسبه هزینه کوچک کردن سینه با طب سوزنی به تعداد جلسات انجام شده برای تغییر سایز مراجعه کننده بستگی دارد و برای  افراد مختلف متفاوت است.

چه عواملی در فرم گرفتن سینه ها با درمان های طب سوزنی موثر می باشد؟

• بهبود تغذیه ای
• بالانس هورمون های جنسی لازم همراه بازیابی تعدیل روانی و تعدیل حالات هیجانی و جنسی
• افزایش گردش خون و لنف و جریان انرژی حیاتی در ناحیه سینه ها
• تقویت تولید بافت همبندی و نسج چربی با افزایش قابلیت ارتجایی پوست سینه ها
• انجام ورزش و تقویت کننده موضعی و عمومی
• بازیافت بهتر و بیشتر انرژی حیاتی

ویژگی استفاده از طب سوزنی کوچک کردن سینه

• کم هزینه بودن
• اثرگذاری بهتر و بیشتر
• کوچک کردن و لیفت سینه به طور توامان
• جایگزین مناسب برای جراحی زیبایی سینه
• روشی کاملا طبیعی و بدون درد

نحوه انجام طب سوزنی کوچک کردن سینه


برای خواندن مطالب درمورد طب سوزنی دیسک کمر:

کلام آخر

طب سوزنی یک روش کاملا طبیعی و بدون عارضه است که نیاز به بستری و مراقبت خاصی ندارد و از همان روز اول پس از جلسه درمانی، به راحتی می توانید کار هایتان را انجام دهید. ولی نکته قابل توجه این است که باید طب سوزنی کوچک کردن سینه توسط یک پزشک متخصص و کار بلد انجام شود. همچنین شما می توانید از طریق طب سوزنی، بیماری های مانند میگرن را هم درمان کنید.

طب سوزنی کوچک کردن سینه یکی از متدهایی است که در مقابل عمل جراحی، بسیار کم هزینه و به صرفه تر است و به همین علت مورد توجه بسیاری از زنان و دختران قرار گرفته است.

یکی از مزایای کوچک کردن سینه به روش طب سوزنی کم هزینه بودن و اثر بخشی بهتر می باشد. این روش کاملا طبیعی و بدون درد می تواند یک روش مطمئن برای جایگزینی جراحی سینه باشد. طب سوزنی باعث تقویت بافت همبندی می شود همچنین باعث افزایش گردش خون بر سینه ها شده و اینکه بالانس هورمون های جنسی باعث می شود که سایز سینه کاهش پیدا کند.

برای کوچک کردن سینه در نقاطی از بدن و سینه سوزن هایی برای تحریک انرژی و خون رسانی بیشتر جهت چربی سوزی به سینه ها قرار می دهیم……