اگر معتاد به شیرینی هستید مطالعه این متن را از دست ندهید

اگر معتاد به شیرینی هستید مطالعه این متن را از دست ندهید

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شما هم معتاد به شیرینی هستید؟

از بین پنج مزه اصلی – تلخ، شیرین، ترش، شور و تند – بیشتر افراد به دو مزه شیرین و شور گرایش دارند. این در حالیست که مصرف بیش از اندازه شوری و شیرینی عامل اصلی بسیاری از بیماری‌ها مانند چاقی و بیماری‌های قلبی است. بر اساس طب سنتی چینی مصرف شیرینی برای تقویت و تعادل عملکرد طحال ضروری است. در نتیجه اگر معتاد به شیرینی هستید می‌تواند نشانه نقص یا ضعف و ناتوانی طحال باشد. بسیاری افراد بعد از وعده غذایی اصلی خصوصاً بعد از شام، تمایل به خوردن شیرینی دارند و به قولی معتاد به شیرینی هستند. بر اساس طب سنتی چینی، اندام‌های بدن دارای یک ساعت عملکردی‌اند بطوری که در آن ساعت دارای بیشترین توان عملکردی و در ساعتی عکس آن دارای کمترین توان عملکردی خواهند بود. بر این اساس، معده و طحال هنگام غروب یا وعده شام توان عملکردی پایینی دارند. به همین دلیل است که خوردن وعده‌های سنگین برای شام توصیه نمی‌شود چرا که معده و طحال توان کافی برای هضم مقدار زیاد غذا را ندارند.

اثر طب سوزنی به عنوان یک روش درمانی برای انواع اختلالات سلامتی و بیماری‌ها اثبات شده است. بر همین اساس برای درمان افراد معتاد به شیرینی نیز راه حل‌هایی ارائه می‌کند. طب سوزنی از طریق کاهش استرس، برقراری تعادل هورمونی و تنظیم فرآیند هضم غذا، مشکلات مربوط به افراد معتاد به شیرینی را درمان می‌کند. نقاط طب سوزنی در امتداد کانال‌های انرژی و بر روی گوش قرار دارند که می‌توانند بر روی اشتها و تمایل به شیرینی اثر بگذارد. به عبارت دیگر، استفاده از طب سوزنی در کنار گیاهان دارویی می‌تواند عملکرد طحال را بهبود بخشیده و متعادل کند. تنها ۵ الی ۱۰ جلسه طب سوزنی می‌تواند ضمن کمک به دفع مواد سمی و زائد از بدن، با کاهش استرس و اضطراب موجب افزایش سلامتی بدن شده و میزان تمایل در افراد معتاد به شیرینی را بکاهد.

اگر می‌خواهید در رابطه با شیرینی خوری و درمان آن با طب سوزنی بیشتر مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید.و در صورت تمایل برای تماس با ما و کسب اطلاعات بیش‌تر اینجا کلیک کنید

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*