تاثیر طب سوزنی در بزرگ شدن سینه، فراهم کردن مقدار فراوانی از انرژی “چی” و تقویت گردش خون در سینه‌ها است. به گونه‌ای که از طریق تامین مقادیر کافی مواد غذایی و تعدیل فیزیولوژیکی بدن به تقویت سینه‌ها می‌انجامد. در حقیقت این تقویت در نهایت به بزرگ شدن سینه‌ها ختم می‌شود. این روش حتی برای دوران پس از یائسگی نیز می‌تواند مفید باشد. همچنین ثابت شده است که تقویت سینه‌ها در این روش سبب اختلال در عملکرد غدد درون ریز نمی‌شود.

تاثیر طب سوزنی در بزرگ شدن سینه و تقویت سینه‌های کوچک و ضعیف شده، می‌باشد. همچنین دیگر انواع اختلالات زیبایی سینه‌ها نیز بوسیله طب سوزنی در چین و سایر کشورهای آسیایی تیمار شده است. این روش ابتدا در افراد مشهور انجام شده و بدلیل ماهیت طبیعی، موثر و بی عارضه، امروزه در بین بسیاری از مردان و زنان مختلف، شناخته شده است.

طب سوزنی برای هزاران سال در چین با اهداف مختلف بکار گرفته شده است که در واقع به تعدیل و تنظیم هورمون‌ها در بدن کمک کرده و منجر به افزایش سلامت فرد می‌شود. این سلامت می‌تواند به تقویت بافت سینه نیز کمک کند. به عبارت دیگر طب سوزنی از طریق دستکاری انرژی طبیعی بدن، استحکام و ظاهر سینه‌ها را بهبود می‌بخشد. طی این روش اندازه سینه فرد می‌تواند تا حدود ۱۰ درصد میزان اولیه بزرگتر شود.

بکارگیری طب سوزنی با هدف زیبایی در افزایش اندازه سینه طی مراحل زیر انجام می‌شود:

  • تقویت گردش خون و لنف در نقاط موضعی مشخص شده
  • ارتقا رشد و تکثیر بافت سینه
  • تشدید و تقویت لیگامنت‌ها و بهبود خاصیت الاستیک پوست
  • بازگرداندن تعادل هورمونی و احساسی

چه کسانی کاندید استفاده از این روش برای بزرگ کردن سینه هستند؟

برخلاف جراحی و کاشت پروتز سینه که می‌تواند عوارضی نظیر عفونت، خونریزی، دفع توسط سیستم ایمنی بدن، زخم و ایجاد انقباض در ناحیه را به همراه داشته باشد، تکنیک طب سوزنی کاملا ماهیت طبیعی داشته، عاری از درد بوده و منجر به ایجاد زخم نمی‌شود. افراد کاندید برای این تکنیک می‌توانند شامل زنانی (۱۸ تا ۵۵ سال) باشد که به دنبال روشی غیر از جراحی برای افزایش زیبایی سینه‌های خود هستند. این تمایل برای بزرگ کردن سینه‌ها ممکن است از کوچکی طبیعی سینه، سینه‌های نامتقارن و بافت تضعیف شده سینه‌ها منشا بگیرد. البته زنانی هم که دارای سینه‌های نرمال هستند ممکن است جهت جلوگیری از تضعیف زودهنگام بافت سینه به این روش درمانی رو بیاورند. افراد مبتلا به سرطان سینه، بیماری انعقاد خون یا بیماری‌های نقص سیستم ایمنی به استفاده از این تکنیک توصیه نمی‌شوند.

طب سوزنی جایگزین جراحی نیست. به عبارت دیگر بزرگترین خطر ناامیدی است. در حالی که در طب سوزنی سینه اگر تیمار بوسیله یک فرد باتجربه و آموزش دیده انجام شود، هیچ ناامیدی وجود نخواهد داشت. این روش برای افرادی که هنوز آمادگی جراحی را ندارند اما تمایل به تغییر ظاهری هر چند کوچک در سینه‌ها دارند می‌تواند مناسب باشد.

باید توجه داشت که تغییر سایز ایجاد شده پس از طب سوزنی سینه هرگز به اندازه جراحی پروتز چشمگیر و ناگهانی نخواهد بود. در اکثر افراد نتایج طب سوزنی طی ۴ تا ۸ جلسه درمان بدست می‌آید. بر اساس منابع چینی، افزایش اندازه سینه با استفاده از طب سوزنی حدود ۱۰ درصد یا به اندازه یک فنجان است. تفاوت در نتایج بدست آمده در افراد مختلف می‌تواند ناشی از تفاوت در فاکتورهای ژنتیکی، سلامت عمومی بدن و میزان تاثیرپذیری و حساسیت فردی نسبت به طب سوزنی باشد. از طرفی نتایج بدست آمده تا زمانی که فرد سلامت باشد، باقی می‌ماند. پس از انجام این روش فرد احساس سلامت، شادابی، جوانی و اعتماد به نفس بیشتری خواهد کرد.