خدمات

روش تأیید شده طب سوزنی، در درمان بیماری‌های حاد و مزمن و نیز اختلالات روحی و روانی کارآمد است.

خدمات ما

از پزشک بپرس

سؤالات خود در مورد طب سوزنی و درمان بیماری‌ها به روش طب سوزنی را در این بخش از پزشک بپرسید.

بپرسید

طب سوزنی از قرن ها پیش به عنوان یک سیستم درمانی در فرهنگ چین و آسیای شرقی استفاده می شد. در آن زمان، سوزن ها از سنگ یا استخوان ساخته می شد و به آن Bian به معنی ابزار تیز و باریک برای درمان می گفتند. در عصر برنز، سوزن های برنزی و آهنی جایگزین آن ها شد و امروزه به طور عمده سوزن های طب سوزنی از فولاد ضد زنگ ساخته می شود. در حال حاضر، در بسیاری از بیمارستان های دنیا ترکیبی از طب سنتی چینی، طب غربی و طب سوزنی استفاده می شود.

طب سوزنی، شکلی از طب چینی است که برای قرن ها مورد استفاده قرار گرفته است. اساس طب سوزنی تئوری است که بیان می کند، انرژی به نام چی (Chi)، درون و اطراف بدن در کانال های انرژی جریان دارد. طب سوزنی با فرو بردن سوزن های بسیار نازک در نقاط خاصی از بدن باعث جریان انرژی می شود. در یک درمان معمولی طب سوزنی، بین ۵ تا ۲۰ سوزن استفاده می شود. بعضی سوزن ها ممکن است برحسب نیاز به بهبود جریان انرژی، در عمق بیشتری گذاشته شوند.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

برای کسب بهترین نتیجه از درمان طب سوزنی، قبل از جلسه درمانی از شما خواسته می شود که سوابق پزشکی خود را شرح دهید. همچنین بهتر است قبل از جلسه درمانی، غذای سبکی بخورید، زبان خود را مسواک نزنید، لباس های راحت و گشاد بپوشید، از مصرف الکل، مواد مخدر و مواد کافئین دار خودداری کنید، مقدار زیادی آب بنوشید و واقع گرا باشید. در بسیاری از موارد، برای درمان کامل بیماری نیاز به چندین جلسه درمانی است. سوالات خود را قبل از شروع درمان از پزشک بپرسید.

بعد از طب سوزنی از انجام کارهای سنگین و خسته کننده خودداری کنید، تمرینات ورزشی سبک و حرکات آرام ورزشی را انجام دهید چرا که مکمل خوبی برای درمان طب سوزنی هستند، برای تسکین درد از گرما استفاده کنید، از مصرف الکل و قهوه اجتناب کنید چرا که هیدراته ماندن بدن بعد از انجام طب سوزنی جهت دفع سموم بسیار مهم است در حالی که الکل و قهوه اثرات دهیدراته بر روی بدن دارند، از مصرف غذاهای آماده و فرآوری شده، شکر و فست فود خودداری کنید.

عضوات در خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید.