طب سوزنی روشی کارآمد برای از بین بردن غبغب

رفع غبغب با طب سوزنی، غبغب لایه‌ای از سلول‌های چربی تجمع یافته در زیر فک پایین است که باعث ایجاد ظاهری ناخوشایند می‌شود. مهمترین دلایل ایجاد غبغب داشتن اضافه وزن، پیری و عوامل ژنتیکی است.

در طب سوزنی ادعا بر این است که از طریق کاشت سوزن در سطح بدن می‌توان عملکرد اندام‌های درونی را کنترل و تنظیم کرد. به عبارت دیگر، کاشت سوزن می‌تواند جریان مختل شده انرژی در دست، پا، جمجمه و صورت را آزاد کرده و به این طریق به جوانسازی و شادابی پوست، برطرف کردن خطوط و افتادگی پوست کمک کند.

طب سوزنی برای جوانسازی صورت برای زنان بالای ۳۵ سال، گزینه مناسبی است. در این سن، علائم پیری در چهره شروع به ایجاد می‌شوند. طب سوزنی دارای تکنیک‌های مختلفی است که دقیقاً بر روی علائم پیری مانند غبغب ، خطوط عمقی، گودی زیر پوست، افتادگی پلک، شلی فک و رفع آن‌ها متمرکز می‌شوند.

پس از ۱۲ جلسه طب سوزنی می‌توان نتایج چشمگیر کاشت سوزن در ایجاد زوایای فک، رفع غبغب ، استحکام پوست و پلک و کاهش چین و چروک را مشاهده کرد. کاشت سوزن‌هایی به نازکی مو در نقاط مشخصی در مجاورت کانال‌های انرژی در صورت سبب تحریک و افزایش گردش خون در آن نواحی می‌شود.

در نتیجه، اکسیژن رسانی و غذارسانی به سلول‌های آن ناحیه افزایش یافته که در نهایت منجر به افزایش تولید کلاژن در آن ناحیه می‌شود. تولید کلاژن باعث افزایش استحکام و الاستیسیته پوست شده و به این طریق طب سوزنی می‌تواند به رفع علائم پیری از جمله غبغب کمک کند.

همچنین طب سوزنی از طریق تنظیم عملکرد غدد درون‌ریز، سطح هورمون‌ها و تحریک متابولیسم در بدن ضمن دفع بهتر مواد زائد، به سوخت و ساز بهتر بافت چربی و در نتیجه رفع غبغب نیز کمک می‌کند.

با کلیک روی “بیماری‌های قابل درمان با طب سوزنی” می‌توانید با خدمات مختلف ما آشنا شوید و در صورت تمایل برای تماس با ما و کسب اطلاعات بیش‌تر اینجا کلیک کنید.

 

 

رفع غبغب با طب سوزنی
رفع غبغب با طب سوزنی


برای خواندن مطالب درمورد طب سوزنی و جوانسازی پوست:

رفع غبغب با طب سوزنی

رفع غبغب با طب سوزنی شامل قرار دادن سوزن های بسیار ظریف، یکبار مصرف و استریل در این ناحیه از صورت است. این یک تکنیک جایگزین موثر و ایمن برای جراحی زیبایی است.

به طور کلی، جوانسازی پوست صورت با طب سوزنی، جدیدترین روش غیر تهاجمی است که نه تنها برای لیفت اجزای صورت بلکه برای درمان خطوط ریز، چین و چروک و همچنین بهبود ظاهر کلی طراحی شده است.

طب سوزنی، اساساً در مورد سلامتی است، نه زیبایی. این درمان هورمون های شما را متعادل می کند و از این رو سلامت روانی درونی و کلی شما را بهبود می بخشد.
چینی ها قرن های متمادی با این باورند که اگر انرژی و خون به آرامی در بدن جریان یابد، پوست و سایر اندام های ما این درخشندگی و شادابی را منعکس می سازند.

فواید درمان های طب سوزنی زیبایی

کاهش و از بین بردن غبغب با طب سوزنی عمدتا جزء طب سوزنی زیبایی دسته بندی می شود و فواید این درمان ها عبارتند از:

• کاهش یا از بین بردن پف چشم

• کاهش یا از بین بردن خطوط اخم

• بهبود گردش خون در صورت

• افزایش تولید کلاژن

• سفت شدن منافذ

• رفع افتادگی پلک

• کاهش یا از بین بردن خطوط ریز و چین و چروک

• لیفت و برطرف نمودن افتادگی پوست

• کاهش یا برطرف نمودن غبغب

• کاهش یا از بین بردن سیاهی زیر چشم

عملکرد طب سوزنی برای رفع غبغب

زمانی که سوزن ها در نقاط خاص صورت از جمله غبغب قرار می گیرند، گردش خون در نواحی اطراف سوزن ها افزایش می یابد. این افزایش جریان خون به تغذیه، اکسیژن رسانی و مرطوب کردن پوست کمک کرده و در نتیجه پوستی سالم تر و جوان تر به ارمغان می آورد.

یکی دیگر از مزایای افزایش گردش خون در این ناحیه از صورت این است که باعث می شود بدن کلاژن بیشتری تولید کند. کلاژن پروتئینی است که به بهبود خاصیت ارتجاعی پوست کمک می کند.

افزایش کلاژن به سفت شدن پوست غبغب، کاهش افتادگی پوست و چین و چروک، و به طور کلی بهبود ظاهر غبغب کمک می کند. در انتها، متخصصین پس از بیرون آوردن سوزن ‌ها، محصولات ارگانیک و روغن‌ های ضروری را روی پوست ماساژ می دهند تا به سفت شدن و جوان‌تر شدن چهره شما کمک کنند.

میزان موفقیت رفع غبغب با طب سوزنی چقدر است؟

یک پژوهش که در سال ۱۹۹۶ در مجله بین المللی طب سوزنی بالینی منتشر شد، میزان موفقیت ۹۸ درصدی را با طب سوزنی زیبایی گزارش کرد. به طور خاص، این مطالعه شامل ۳۰۰ نفر بود که تحت یک دوره درمان طب سوزنی صورت قرار گرفتند.

نتایج نشان داد که ۹۸ درصد از شرکت کنندگان بهبود قابل توجهی را در پوست خود تجربه کردند. به جز رفع غبغب، برخی از اثرات مفید این درمان زیبایی شامل سفت تر شدن پوست، کشسانی بهتر آن، کاهش چین و چروک و بهبود رنگ پوست است.

چند جلسه مورد نیاز است؟

به طور کلی، برای دستیابی به حداکثر نتایج، متخصصین ده تا دوازده جلسه یک ساعته را توصیه می نمایند. دو درمان در هفته در طی شش هفته ایده آل است. با این حال، یک جلسه درمانی در هفته به مدت دوازده هفته همان نتایج را به همراه خواهد داشت، اما با سرعت کمتر.

نتایج قابل مشاهده معمولاً در هفتمین بازدید مشاهده می شود، اگرچه اکثر مراجعان پس از همان جلسه اول متوجه پیشرفت های قابل توجهی می شوند. پس از اتمام دوره دوازده هفته ای درمان، جلسات گاه به گاه (هر چهار تا هشت هفته یک بار) به حفظ فواید و ماندگاری آن کمک می کند.

آیا رفع غبغب با طب سوزنی دردناک است؟

خیر، این روش دردناک نیست. البته برخی از افراد هنگام وارد کردن سوزن ‌ها، احساس خارش یا ناراحتی خفیفی را تجربه می‌ کنند، اما این حس فوراً از بین می‌رود.
آیا عوارض جانبی یا خطراتی وجود دارد؟

طب سوزنی یک روش بسیار ایمن بوده که خطرات مربوط به جراحی زیبایی را ندارد. عوارض جانبی نادر بوده و در صورت وقوع، بسیار جزئی هستند. عوارض جانبی بالقوه نیز شامل کبودی، خونریزی جزئی، حداقل تحریک پوستی و ناراحتی خفیف عضلانی است. به طور کلی، طب سوزنی با نتایج طبیعی شگفت انگیز و بدون خطرات، و نیز زمان بهبودی سریع همراه است.