لیفت صورت با طب سوزنی روشی غیر جراحی، بدون خطر و تقریبا بدون درد است که موجب کاهش علائم پیری و جوان‌تر به نظر رسیدن شما می‌شود. طب سوزنی روش ایده‌آلی برای افرادی است که نمی‌خواهند تحت جراحی و برش و زخم ناشی از آن قرار بگیرند یا از عوارض جانبی دیگر روش‌ها مثل تزریق بوتاکس و فیلر می‌ترسند.

جوانسازی و لیفت صورت با طب سوزنی موجب شروع مکانیسم‌های ترمیم و بازسازی الیاف کلاژن پوست و تقویت و آب رسانی به عضلات زیرجلدی می‌شود. با توجه به اینکه طب سوزنی روی تعادل انرژی در کل بدن اثر می‌گذارد، یک روش درمانی برای قسمت‌های داخلی و خارجی بدن است. طی جلسه طب سوزنی، سوزن‌های خیلی نازک و استریل در نقاط خاصی از صورت فرو برده می‌شوند که موجب بهبود جریان انرژی، تخلیه سموم از طریق سیستم لنفاوی و تحریک تولید کلاژن می‌شوند. سوزن‌ها بصورت استراتژیک برای محکم کردم عضلات در فک، گردن و خط لبخند قرار داده می‌شوند. علاوه بر صورت، سوزن‌های خاص طب سوزنی ممکن است در دست‌ها و پا نیز گذاشته شوند که به ایجاد تعادل انرژی در ناحیه سر کمک می‌کند.

طب سوزنی موجب بهبود تون عضلانی و انقباض پوستی، افزایش تولید کلاژن، بسته شدن منافذ پوستی و افزایش گردش موضعی خون و لنف در اطراف صورت می‌شود. طب سوزنی می‌تواند به کاهش پف یا افتادگی پلک‌ها، کاهش التهاب و غبغب نیز کمک کند.

طب سوزنی می‌تواند موجب از بین رفتن کامل چین و چروک و خطوط ریز صورت و کاهش قابل توجه خطوط عمیق و پف‌های اطراف چشم شود. همچنین طب سوزنی با تحریک گردش خون، به پوست رنگ می‌دهد و بافت و تون آن را بهبود می‌بخشد.

دیگر اثرات مثبت طب سوزنی صورت شامل کاهش استرس، از بین رفتن احتقان سینوس‌ها و کاهش آکنه صورت است.

مشاهده نتایج بعد از طب سوزنی خیلی سریع اتفاق می‌افتد، اما برای بهترین نتیجه ۱۲ جلسه با فواصل مشخص لازم است.

اگر می خواهید در مورد بیماری‌های قابل درمان با طب سوزنی مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره با ما در تماس باشید.