بدون جراحی با حتی تزریق، ۵ تا ۱۵ سال به عقب برگردید! جوانسازی با طب سوزنی،‌ احساس زیبایی و جوانی را به شما هدیه می کند. تزریق بوتاکس،‌ تزریق کلاژن و جراحی پلاستیک تکنیک هایی همراه با درد و نسبتا گران قیمت هستند.

اگر به دنبال راهی هستید که به صورت تدریجی اما تأثیرگذار و بی خطر روند پیری پوست را متوقف کند، جوانسازی صورت با طی سوزنی راه حل مناسبی است.

این تکنیک درمانی و زیبایی، در طی فرایندی  که موجب آرامش و سلامتی بدن می شود، علائم پیری پوست را برطرف می کند. اثرات طب سوزنی در زیبایی پوست صورت، با پیگیری جلسات درمانی طب سوزنی، سال ها باقی می ماند.

[kc_accordion open_all=”yes” class=”accor_section3″][kc_accordion_tab title=”تاریخچه جوانسازی صورت با طب سوزنی”][kc_column_text]

جوانسازی صورت با طب سوزنی، قدمتی چند هزار ساله در کشور چین دارد. دانشمندان آن سرزمین اعتقاد داشتند زیبایی از درون به بیرون تابیده می شود. اگر بافت های داخلی بدن به خوبی تغذیه شوند و جریان خون و جریان انرژی به طور یکنواخت در بدن جریان داشته باشد، زیبایی در ظاهر بدن نیز تبلور پیدا می کند.

[/kc_column_text][/kc_accordion_tab][kc_accordion_tab title=”اثرات درمانی طب سوزنی”][kc_column_text]
در سال ۱۹۹۶، یک مطالعه جامع در مورد تأثیرگذاری طب سوزنی زیبایی انجام شد. در این مطالعه ۳۰۰ بیمار تحت درمان با طب سوزنی زیبایی قرار گرفتند. در ۹۰ درصد از این افراد، تنها با پشت سر گذاشتن یک جلسه درمان، اثرات درمانی طب سوزنی زیبایی ظاهر شد. یک دوره درمانی جوانسازی پوست با طب سوزنی، چهره افراد را ۵ تا ۱۰ سال جوان تر می کند. این درمان باعث بهبود جریان انرژی در صورت و بدن می شود و به ترتیب، مواد غذایی را به پوست می رساند و سموم و مواد زائد را از پوست خارج می کند.

[/kc_column_text][/kc_accordion_tab][kc_accordion_tab title=”چگونه طب سوزنی، زیبایی خلق می کند؟”][kc_column_text]
مطالعات ثابت کرده است جوانسازی صورت با طب سوزنی، تواید کلاژن در پوست را افزایش می دهد و به پخش شدن و پراکندگی آن در بدن کمک می کند؛ در نتیجه پوست سفت تر می شود و چین و چروک های آن، با کلاژن های جدید پر می شوند. خطوط سطحی پوست، با طب سوزنی به طور کامل محو می شوند و خطوط عمیق تر، به طور مؤثری کاهش می یابند. بهبود خاصیت ارتجاعی عضلات پوست باعث سفتی پوست فک و پوست زیر چانه و رفع غبغب می شود. بهبود جریان متابولیسم در بدن پف و سیاهی زیر چشم و افتادگی پلک را برطرف می کند. سایر نتایج جوانسازی پوست با طب سوزنی شامل موارد زیر است:

  • مرطوب شدن پوست در اثر افزایش جریان های موضعی خون و لنف در پوست
  • درخشندگی و براقیت چشم ها
  • درمان جوش با بهبود تعادل هورمونی بدن
  • از بین بردن علائم استرس در صورت
  • خارج شدن زیبایی ذاتی و درخشندگی چهره

طب سوزنی زیبایی، تکنیکی غیرجراحی و بدون درد برای کاهش علائم پیری است. با طب سوزنی رنگ طبیعی پوست بازگردانده می شود و منافذ باز و بزرگ پوست، تنگ و کوچک می شوند. آثار استرس از چهره برداشته می شود و چهره شخص جوان تر و آرام تر می شود. جوانسازی صورت با طب سوزنی هم در خانم ها و هم در آقایان، کاربرد دارد.

[/kc_column_text][/kc_accordion_tab][/kc_accordion]

منابع

http://acupuncture-for-life.com/facial-rejuvenation-cosmetic-acupuncture/
http://www.sknclinic.ca/cosmetic-acupuncture/