بسیاری از زنان جامعه تمایل دارند که سینه‌های بزرگ، گرد و خوش فرم داشته باشند. از نظر بسیاری از افراد، اندازه سینه‌ها نمادی از زیبایی و زنانگی فرد است. امروزه با پیشرفت و گسترش روزافزون صنعت مد و زیبایی روش‌های مختلفی برای افزایش سایز سینه‌ها از قبیل کرم‌ها، داروهای هورمونی خوراکی و تزریقی و روش‌های گران قیمت جراحی وجود دارد. در ادامه با روش‌های جراحی، غیر جراحی و روش طب سوزنی برای افزایش سایز سینه، آشنا خواهید شد.

روش جراحی افزایش سایز سینه

جراحی بزرگ کردن پستان‌ها یکی از رایج‌ترین و پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی در جهان بشمار می‌آید. در این عمل جراحی با استفاده از پرکننده‌های مانند ژل سیلیکون، ایمپلنت‌های سالین (نمکی) و در برخی موارد از طریق انتقال چربی، اندازه و سایز سینه‌های افزایش می‌دهند. عمل جراحی کاشت پستان همانند سایر عمل‌ها، خطرات و عوارض جانبی برای بیمار به همراه دارد که عبارتند از:

  • خطر پارگی و نشت ایمپلنت
  • احساس ناخوشایند درد و ناراحتی در سینه‌ها بعد از عمل
  • به وجود آمدن توده‌های قابل مشاهده در پستان
  • منجر به بی‌حسی، خونریزی و عفونت در سینه‌ها
  • تاخیر در بهبود زخم، مشکل تیروئید، نکروز پوستی و انقباض کپسول.

روش‌های طبیعی برای افزایش سایز سینه

همان‌طور که گفته شد، برای افزایش سایز سینه روش کاشت پستان بسیار متداول است. با این حال بسیاری از افراد هستند که تمایلی به استفاده از یک ماده مصنوعی در بدن خود ندارند و نسبت به وجود آن احساس ناخوشایندی دارند. بنابراین بر آن شدیم در تا روش های غیر جراحی برای افزایش سایز سینه را به شما معرفی کنیم.

استفاده از داروهایی تقویت کننده سینه: استفاده از داروها و محصولات افزایش دهنده سایز سینه یکی از متداولترین روش‌های غیر جراحی محسوب می‌گردند. این داروها تولید هورمون‌های از قبیل: استروژن، پروژسترون و هورمون رشد که منجر به بزرگ شدن پستان‌ها می‌شوند را در بدن افزایش می‌دهند.

استفاده از داروهای طبیعی و گیاهی: انواع مختلفی از مکمل‌های گیاهان دارویی برای تحریک رشد پستان وجود دارد از جمله: تخم شنبلیه و دانه رازیانه.

ماساژ دادن سینه‌ها: از طریق تکنیک صحیح ماساژ پستان‌ها می‌توان رشد سینه‌ها تحریک کرد. در هنگام ماساژ دادن بهتر است از روغن‌های مخصوص یا کرم‌های تقویت کننده رشد استفاده کنید.

انجام تمرینات ورزشی: در زمینه افزایش سایز سینه تمرینات ورزشی خاصی وجود دارد که می‌توانید از مربیان ورزشی کمک بگیرید.

مصرف میوه‌ها و مواد غذایی دارای هورمون زنانه (هورمون استروژن): هورمون استروژن پتانسیل افزایش اندازه و سایز سینه‌ها را دارد. بنابراین مصرف مواد غذایی که سرشار از استروژن هستند را توصیه می‌کنیم. این مواد غذایی شامل: آلو ، گیلاس ، گریپ فروت و انار ،جوانه یونجه ، چغندر ، کلم و لوبیا سبز، بادام زمینی ، گردو و پسته ،گندم ، جو و برنج، شیر سویا ، ماست سویا و سویا.

طب سوزنی برای افزایش سایز سینه

زنانی که تمایل به افزایش اندازه سینه‌های خود دارند همراه در جستجوی روش‌های جدید و بی‌خطر هستند. دوره‌ی کاشت پستان‌های سیلیکونی با توجه به عوارض جانبی آنها به پایان رسیده است. امروزه خانم‌ها بیشتر به سراغ روش‌های طبیعی، بدون خطر و درد می‌روند. در سال‌های اخیر روش طب سوزنی برای بزرگ کردن و افزایش سایز سینه‌ها مورد توجه بسیاری از خانم‌ها قرار گرفته است. در واقع برای افزایش سایز سینه از طریق طب سوزنی، تحریک انرژی جی یا همان انرژی حیاتی در بدن و متعاقب آن افزایش گردش خون در سینه‌ها است که منجر به رشد طبیعی پستان‌ها می‌گردد. طبق گزارشات افزایش سایز سینه با روش طب سوزنی حتی در زنان یائسه نیز موثر است.

مزایایی طب سوزنی

  • افزایش سایز سینه از طریق طب سوزنی درصد ایمنی بسیار بالایی دارد.
  • طب سوزنی بدون عوارض جانبی، بی‌خطر و بدون درد و جراحت است.
  • طب سوزنی فقط به غیر از رشد سینه‌ها منجر به رفع خستگی، تنظیم قاعدگی، رفع بی‌خوابی و بر طرف شدن لکه‌های پوستی و آکنه می‌گردد.
  • از طریق افزایش گردش خون، خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می‌دهد.
  • طب سوزنی منجر به برقراری تعادل جنسی، عاطفی و هورمونی در بدن می‌شود.

با کلیک روی “بیماری‌های قابل درمان با طب سوزنی” می‌توانید با خدمات مختلف ما آشنا شوید و در صورت تمایل برای تماس با ما و کسب اطلاعات بیش‌تر درباره طب سوزنی روی لینک آن کلیک کنید.