چگونه کاشت نخ، روند پیری پوست را متوقف می کند؟

چگونه کاشت نخ، روند پیری پوست را متوقف می کند؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

روش کاشت نخ، یکی از تکنیک های درمانی است که در درمان بسیاری از بیماری ها در کره جنوبی استفاده می شود. این روش خواص درمانی خود را از طریق تحریک بافت های بدن، به جا می گذارد. در سال های اخیر، این رشته با اهداف زیبایی و جوانسازی پوست نیز به کار رفته است. مطالعات مختلف، اثرات کاشت نخ در جوانسازی پوست را مورد بررسی قرار داده اند. نتیجه یکی از این مطالعات، نشان می دهد درمان با کاشت نخ، اثرات آسیب های خورشیدی ناشی از فرابنفش را خنثی می کند. بر اساس این مطالعه، کاشت نخ با تنظیم بیان ژن ها، باعث حفظ تراکم کلاژن زیر پوست می شود و از این طریق، از آسیب های خورشیدی پوست جلوگیری می کند.

درمان جسم، روان و پوست با طب سوزنی

کاشت نخ علاوه بر پیشگیری از پیری پوست، اثرات درمانی نیز روی پوست دارد؛ به همین خاطر در هر سنی می توان از آن استفاده کرد. کاشت نخ از بیست سالگی تا اوایل سی سالگی، با افزایش کلاژن و حفظ سلامتی پوست، باعث پیشگیری از پیری پوست می شود. استفاده از طب سوزنی و کاشت نخ در سنین چهل، پنجاه و شصت سالگی زمان را به عقب برمی گرداند و باعث صاف شدن چروکیدگی ها، درخشندگی چهره و جوانسازی پوست می شود.

چه مشکلاتی با طب سوزنی برطرف می شوند؟

کاشت نخ در درمان آکنه، روزاسه، آسیب های خورشیدی، خشکی پوست و بسیاری از سایر مشکلات پوستی مؤثر است. متخصصان طب سنتی برای افزایش اثرگذاری طب سنتی در زیبایی و جوانسازی پوست، در صورت نیاز از کرم های موضعی نیز در کنار تکنیک های طب سوزنی و کاشت نخ استفاده می کنند.


منابع

http://www.sknclinic.ca/cosmetic-acupuncture/
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4491581/

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*