سفت شدن سینه و زیبایی اندام

لیفت سینه با طب سوزنی،هر زنی علاقه‌مند به داشتن سینه‌هایی خوش فرم است. اما در اغلب موارد داشتن چنین اندامی ممکن نیست. افتادگی سینه‌ها یک فرآیند طبیعی بوده که با افزایش سن و کاهش الاستیسیته و استحکام سینه‌ها رخ می‌دهد.

افتادگی سینه‌ها می‌تواند در نتیجه بارداری، شیر دادن، یائسگی، از دست دادن ناگهانی وزن، تمرین‌های ورزشی دشوار، سوء تغذیه، پوشیدن سوتین‌های نامناسب و خصوصیات ارثی نیز رخ دهد.

همچنین بیماری‌هایی مانند سرطان، اختلالات تنفسی مانند ابتلا به توبرکلوزیس، مصرف سیگار و الکل نیز می‌تواند منجر به از فرم افتادن سینه‌ها شود. با این حال، سفت شدن سینه و برطرف کردن افتادگی آن از طریق حذف پوست اضافی و بافت‌های نرم ممکن است.

روش‌ها و تکنیک‌های جدید امروزی برای سفت شدن سینه به گونه‌ای توسعه یافته‌اند که تا حد ممکن جای زخم کوچکی ایجاد کرده و باعث خوش فرمی سینه‌ها و رضایتمندی فرد گردد.

سینه‌ها فاقد بافت عضلانی هستند و از بافت چربی، بافت پیوندی و غدد تولید کننده شیر ساخته می‌شوند لذا حفظ فرم مناسب نیازمند مراقبت است. لیفت کردن و سفت شدن سینه در هر سنی ممکن است و روش‌های مختلفی اعم از جراحی و غیر جراحی برای این منظور وجود دارد.

جراحی می‌تواند شامل کارگذاری ایمپلنت باشد یا به صورت لیفتینگ انجام شود. انجام جراحی لیفتینگ در مورد افرادی می‌تواند بهترین اثر را بگذارد که سینه‌هایی آویزان داشته که محتوی مقدار زیادی بافت نرم است و نوک سینه‌ها به سمت پایین باشد.

با این حال روش لیفتینگ بر روی اندازه سینه‌ها تاثیر چندانی ندارد و همچنین در فرم گرفتن قسمت بالایی سینه‌ها نیز موثر نیست. برای تغییر سایز و حجم سینه‌ها می‌توان از روش جراحی و جایگذاری ایمپلنت استفاده کرد.

روش‌های غیر جراحی نیز برای سفت شدن سینه وجود دارد که اگرچه ممکن است تاثیری آهسته‌تر داشته باشند اما فاقد عوارض جانبی جراحی بوده و هزینه کمتری را نیز شامل می‌شوند. از جمله این روش‌ها می‌توان به ورزش کردن، ماساژ و طب سوزنی اشاره کرد.

ورزش‌هایی که با هدف سفت شدن سینه انجام می‌شوند می‌توانند باعث تقویت عضلات پیرامون سینه، اصطلاحا عضلات پیکتورال، شده که به حفظ فرم سینه کمک می‌کنند. پرس سینه، بالا و پایین بردن بازوها و استفاده از دمبل می‌تواند باعث تقویت این عضلات شوند.

استفاده از یخ، روغن نارگیل و سایر روغن‌های گیاهی برای ماساژ سینه‌ها نیز می‌تواند به سفت شدن سینه کمک کند. ماساژ سینه‌ها سبب تقویت بافت‌های آن شده و گردش لنف و خون در آن را تقویت کرده که این امر در حفظ فرم و شکل آن موثر خواهد بود.

طب سوزنی نیز با آزاد سازی انرژی درونی بدن و افزایش گردش خون با تقویت اکسیژن رسانی و رساندن مواد غذایی، به سلامت و رشد سینه‌ها کمک می‌کند. استفاده از سوزن در نقاط خاص می‌تواند سبب تحریک غدد درون ریز گردد که باعث رهاسازی هورمون از غده هیپوفیز شده که عملکرد تخمدان‌ها را کنترل کرده و سبب تحریک سلول‌های بافت سینه و تقویت رشد آن‌ها می‌شود.

استفاده از طب سوزنی برای سفت شدن سینه فاقد عوارض جانبی بوده و نتیجه آن می‌تواند در مدت کوتاهی مشاهده گردد. استفاده از طب سوزنی نه تنها می‌تواند به سفت شدن سینه‌ها کمک کند بلکه بطور همزمان می‌تواند مزایای دیگری نظیر تنظیم و رفع درد قاعدگی، رفع خستگی، رفع آکنه، رفع بی خوابی، طراوت و شادابی پوست و غیره را نیز به همراه داشته باشد.

برای آشنایی با خدمات متنوع موسسه جامع طب سوزنی ایران برای درمان بیماری‌های مختلف می‌توانید روی خدمات کلیک کنید.
در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات تماس و تعیین وقت قبلی روی تماس با ما کلیک کنید.

 

لیفت سینه با طب سوزنی
لیفت سینه با طب سوزنی


برای خواندن مطالب درمورد طب سوزنی کوچک کردن سینه:

 

لیفت سینه با طب سوزنی

یکی از روش های پرطرفدار امروزی برای لیفت یا بالا کشیدن سینه و خوش فرم نمودن آنها، لیفت سینه با طب سوزنی است. می توان گفت دلیل محبوبیت آن، طبیعی بودن و عاری از عوارض این روش درمانی می باشد. در واقع، تیغ جراحی با عوارض خطرناکی همراه است و نمی توان پیش بینی نمود که پس از لیفت سینه با این روش ها، چه پیامدهایی با شخص همراه خواهد بود.

زنان به طور فزاینده ای به دنبال روش های موثر برای جوانسازی بدن خود هستند، به ویژه پس از زایمان، سرطان یا کاهش وزن قابل توجه. برخی از گزینه های موجود برای خوش فرم کردن سینه، بی اثر یا کاملاً خطرناک هستند. در مقابل، لیفت سینه با طب سوزنی به شما این فرصت را می دهد تا با اطمینان کامل به یک نتیجه عالی دست یابید.

مزایای لیفت سینه با طب سوزنی

هیچ عارضه جانبی برای لیفت سینه با طب سوزنی وجود ندارد. طب سوزنی می تواند از طریق تحریک سینه توسط نقاط طب سوزنی بدن به بافتی سالم و ایمن دست یابد. استفاده از اصل طب سنتی چینی بسیار مطمئن بوده و نتیجه درمان بسیار واضح است.

همچنین لیفت با این روش می تواند گردش خون سینه را تسریع کند، زنده ماندن سلول های بافت سینه را افزایش دهد، عملکرد غدد درون ریز انسان را تنظیم کرده و در نتیجه سلول های چربی سینه و رشد بافت های دیگر را تحریک نماید.

جدای از بحث زیبایی، وضعیت سلامت سینه ها نیز با لیفت در طب سوزنی بهبود می یابد، مانند رنگ خاکستری، خستگی، پریود نامنظم، دیسمنوره، بی خوابی، آکنه، کلواسما.

کاندیدای مناسب طب سوزنی برای لیفت سینه

این روش برای کسانی که به علل مختلفی دچار افتادگی سینه می شوند مناسب است از جمله: بارداری، شیردهی، بالا رفتن سن و … . این افراد می توانند با طب سوزنی سینه های افتاده خود را بالا کشیده و خوش فرم کنند.

به جز این، زنانی که سینه هایی با نوک وارونه، نابرابر و کوچک دارند، می توانند از طب سوزنی بهره ببرند. در نظر داشته باشید که این روش بدون درد و جای زخم بوده و با مشکلاتی نظیر عفونت، خونریزی، درد زیاد و سایر عوارض همراه نیست.

به جز دو مورد فوق، زنانی که سینه ‌های نسبتاً طبیعی دارند نیز ممکن است بخواهند این درمان را برای حفظ یا جلوگیری از افتادگی زودرس سینه‌ ها دریافت کنند. به خاطر داشته باشید که بیماران مبتلا به سرطان سینه، اختلالات انعقاد خون یا بیماری های شدید نقص ایمنی برای لیفت سینه با طب سوزنی توصیه نمی شوند و به عبارتی کاندید مناسبی برای این روش نیستند.

عملکرد طب سوزنی برای لیفت سینه چگونه است؟

طبق طب سنتی چینی، رشد طبیعی سینه عمدتاً به عملکرد طبیعی اندام ‌های کلیه، طحال و کبد بستگی دارد که ممکن است در دیدگاه‌ های فیزیولوژی زیستی با جنبه‌ های هورمونی جنسی، تغذیه ‌ای و ذهنی مطابقت داشته باشد. دلایل افتادگی سینه ها یا نوک سینه های معکوس می تواند به اختلالات یا ناهماهنگی این اندام ها مربوط باشد. سایر اندام ها مانند قلب و ریه ها نیز می توانند به طور غیرمستقیم روی سینه ها تأثیر بگذارند.

بنابراین بزرگ کردن سینه ها یا لیفت سینه با طب سوزنی فقط یک مشکل موضعی سینه نیست. متخصصین طب سوزنی برای این درمان، هر بیمار را تجزیه و تحلیل خواهند کرد و تصمیم خواهند گرفت که علل داخلی یا ریشه ای کدامند. سپس برنامه درمانی بر این اساس تنظیم می شود. زیبایی سینه با طب سوزنی ” ممکن است از طریق مکانیسم های زیر حاصل شود:

• افزایش گردش خون و لنف موضعی؛

• تقویت رشد بافت سینه؛

• تقویت رباط ها و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست؛

• بازگرداندن تعادل هورمونی و عاطفی جنسی؛

• بهبود تغذیه و سلامت زنان و زایمان.

چند جلسه برای لیفت سینه با طب سوزنی نیاز است؟

لیفت سینه با این روش عمدتاً با طب سوزنی و معمولاً از ۸ تا ۲۴ جلسه و حداقل ۲ جلسه در هفته برای شروع می شود، اگرچه فرمول گیاهی چینی نیز ممکن است در صورت لزوم اعمال شود. موفقیت لیفت سینه با طب سوزنی نیز تا حد زیادی بر اساس ارزیابی دقیق (تشخیص)، انتخاب متفکرانه مریدین ها یا نقاط و تکنیک های به کار بردن سوزن است که همگی به بینش و تخصص بالینی قابل توجهی نیاز دارند.