رسیدن به وزن دلخواه با استفاده از طب سوزنی

رسیدن به وزن دلخواه با استفاده از طب سوزنی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

طب سوزنی در کم کردن وزن نقش درمان کمکی را دارد و به تنهایی کاربردی نیست. طب سوزنی به بیمار کمک می کند تا آسان تر وزن کم کند و در وزن دلخواه خود ثابت بماند. چگونگی عملکرد طب سوزنی به طور دقیق مشخص نیست، اما میدانیم که فرو کردن سوزن در نقاط خاص بدن و گوش باعث ترشح اندورفین شده و به فرد کمک می کند تا آرامش بیشتری داشته باشد. در بیشتر افراد داشتن استرس و نگرانی عامل خوردن بیشتر غذا و تمایل به خوردن غذاهای چاق کننده است. این افراد می توانند با استفاده از طب سوزنی از استرس خود بکاهند و مانع اضافه وزن در خود شوند. اندورفین همچنین در هضم غذا و سیستم هورمونی افراد موثر است. با طب سوزنی می توان میزان متابولیسم را تنظیم کرد و به این ترتیب به درمان چاقی یا لاغری پرداخت.

درمان با طب سوزنی

برای اینکه متخصص طب سوزنی بتواند نقاط درست بر روی بدن شما را پیدا کند، در ابتدا شما باید به یک جلسه مشاوره بروید. در این جلسه الگوی خوردن و مشکلات هاضمه احتمالی در شما مشخص شود. متخصص طب سوزنی همچنین با اندازه گیری نبض شما، وضعیت عمومی بدن و سلامت معده را بررسی می کند. سپس با معاینه زبان شما، زخم یا تورم احتمالی در معده مشخص می شود. همچنین وجود یک لایه زرد یا لایه ضخیم سفید بر روی زبان، از نشانه های سردی یا گرمی زیاد در معده و عامل اضافه وزن است.

برنامه درمان

تعداد و فاصله زمانی جلسات طب سوزنی به وزن دلخواه بیمار، سرعت دلخواه کاهش وزن و همکاری او در کم کردن وزن وابسته است. در صورت اضافه وزن شدید، درمان روزانه در هفته اول و کاهش آن به یک روز در میان و دو روز در میان در هفته های دوم و سوم پیشنهاد می شود.


منبع

https://www.acufinder.com/Acupuncture+Information/Detail/Acupuncture+for+Weight+Loss

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*